Centrum pomocy

Zanim do nas napiszesz, sprawdź, czy poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.

Jeżeli nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu lub chcesz zasugerować nowe pytania w centrum pomocy, napisz do nas!

Rewers - często zadawane pytanie

Rewers? Ale o co chodzi? zwińrozwiń

W pakietach ArtRage Rewers w dużej mierze odwróciliśmy zasady działania znane z “klasycznego” ArtRage. Ilość pakietów jest ograniczona a książki nie są w formie cyfrowej a “tradycyjnej”. Progi cenowe natomiast zmieniają się wraz z ilością sprzedanych pakietów - należy się pospieszyć! Bo im mniej pakietów do kupienia zostało, tym ich cena jest wyższa! Ale to nie wszystko. Aby akcja była udana - muszą sprzedać się wszystkie dostępne pakiety! W innym przypadku nikt nie otrzyma zakupionych książek a pieniądze tym, którzy zdecydowali się wziąć udział w akcji, zostaną zwrócone.

Kiedy przyjdzie moja paczka z książkami z Rewersu? zwińrozwiń

Jeśli akcja ArtRage Rewers zakończyła się sukcesem (wszystkie pakiety zostały sprzedane w określonym czasie) to paczki z książkami zostaną nadane w ciągu 14 dni od zakończenia akcji. Ponieważ przy wysyłce korzystamy z usług Envelo, paczka powinna pojawić się u Ciebie w ciągu 2 dni roboczych od jej nadania.

Co jeśli zakupiłem pakiet Rewers, ale akcja się nie powiodła? zwińrozwiń

W przeciągu kilku dni od zakończenia akcji otrzymasz zwrot pieniędzy na swoje konto.

Czemu w ramach ArtRage Rewers nie mogę zapłacić poprzez PayPal? zwińrozwiń

Prowizje PayPal od każdej transakcji są bardzo wysokie oraz przeliczane z waluty amerykańskiej co dodatkowo powoduje, że nigdy nie jesteś w stanie dokładnie określić ile wyniosą. Gdybyśmy umożliwili płatność PayPalem, pakiety Rewers nie mogłyby w pierwszych progach być takie tanie.

Moja próba zakupu pakietu ArtRage Rewers nie powiodła się. Dlaczego? zwińrozwiń

Prawdopodobnie próbowałeś(aś) zapłacić cenę za pakiet w danym progu cenowym, ale ten próg w trakcie twojej płatności zdążył się zmienić (ktoś dokonał tego zakupu szybciej niż Ty) i zmuszeni byliśmy w związku z tym odrzucić Twoją płatność. Nie zrażaj się jednak, wciąż jest czas aby tanio kupić pakiet na Rewersie! Spróbuj jeszcze raz!ArtRage i QuickRage - często zadawane pytania

Czy potrzebuję się zarejestrować aby kupić pakiet na ArtRage? zwińrozwiń

Nie ma takiej konieczności, ale oczywiście da ci to możliwość łatwiejszego zarządzania swoimi zamówieniami w przyszłości i będziesz mieć pewność, że nie zaginą one w odmętach sieci ;)

Czy potrzebuję karty kredytowej? zwińrozwiń

Płatność kartą kredytową jest możliwa, ale nie obowiązkowa. Płacić można zarówno nią, jak i e-przelewem bądź poprzez konto PayPal.

Zgubiłem email z zamówieniem! Co teraz? zwińrozwiń

Nic się nie stało! Po prostu napisz do nas na pomoc@bookrage.org - pomożemy!

Jak długo mam dostęp do swojego zamówienia? zwińrozwiń

Po wieki wieków!

Jestem pisarzem bądź wydawcą i chciałbym podjąć współpracę. Co mam zrobić? zwińrozwiń

Super! Pisz do nas na literatura@bookrage.org! Nie możemy obiecać, że wydamy uda się uwzględnić daną twórczośc w pakiecie, ale na pewno odpiszemy.

Czym różni się pakiet Rage od QuickRage? zwińrozwiń

W pakietach Rage, które trwają 2 tygodnie, znajdziesz literaturę piękną i beletrystykę. W tygodniowych QuickRage'ach natomiast wszystko co nie mieści się we wspomnianych wyżej kategoriach.