O nas

ArtRage powstał 2013 roku z pasji do literatury i kultury. Najpierw grupa zajawkowiczów założyła BookRage – platformę z pakietami e-bookowymi, które można było kupić w modelu „płać, ile chcesz”. Później poszerzyliśmy ofertę o pakiety książek papierowym (w modelu „im szybciej, tym taniej”), pakiety komiksów, grafik czy gier. 

W międzyczasie zmienił się nieco skład ekipy, a BookRage zamienił się w ArtRage. Do oferty dorzuciliśmy abonamenty na książki papierowe: biblioteczka.net i firmowa.biblioteczka.net

Od 2019 działamy też jako wydawnictwo – pierwsze książki wydaliśmy w kooperacji Książkowymi Klimatami, a w 2022 szalejemy już z samodzielnie wydawanymi tytułami. Wszystkie nasze książki znajdziecie tutaj.

Przez lata, dzięki temu, że wszystko mogliśmy robić po swojemu (bez inwestorów i wielkich marketingowych budżetów) – eksperymentowaliśmy, sprawdzaliśmy, co działa, obserwowaliśmy. Przekonaliśmy się, jak wiele osób po prostu lubi czytać i co im lektura daje. 

Teraz spełniliśmy swoje kolejne marzenie – i mamy księgarenkę. Na razie internetową, z e-bookami. 

Zajrzyjcie do naszych Kolekcji – tu właśnie będziemy dzielić się szczególnie polecanymi przez nas książkami. Możecie spodziewać się Kolekcji tematycznych i układanych przez konkretne osoby (również te bardziej znane od nas ;)). 

Zauważyliście też na pewno, że nie ma u nas tak szerokiego wyboru jak na innych e-bookowych platformach. To właśnie dlatego, że traktujemy tę stronę jak „swoje miejsce” – nie wszystko możemy zamówić, ale przede wszystkim – nie wszystko chcemy zamówić. Decydujemy, co znajdzie się „na naszych półkach”, bo czujemy, że nie każda książka jest warta Waszego czasu, a promocja – ma być właśnie promowaniem wartych tego tytułów, a nie tylko przeceną. 

Zawsze też chętnie wysłuchamy Waszego głosu. Chcecie podyskutować o znalezionych u nas książkach? Macie zastrzeżenia, co do naszych wyborów? Napiszcie do nas! Na każdą wiadomość chętnie odpowiemy. Najlepiej dać nam znać za pomocą tego formularza

Postanowiliśmy sobie też, że wszystkie zasady promocji będą u nas jasne i przejrzyste – bo dbamy o Wasz czas i nerwy :) 

Dbamy też o sprzedających na naszej platformie wydawców i mamy nadzieję, że także oni będą z naszych przejrzystych zasad i warunków zadowoleni. 

 

[jak zdążymy, to wstawcie tu coś o zespole, a jak nie, to się znowu przedstawimy później]