Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie
1 z 1
Åsa Larsson

Aż gniew twój przeminie

Aż gniew twój przeminie

Promocja
Cena regularna 29,52 zł
Cena regularna 36,90 zł Cena sprzedaży 29,52 zł
Z wliczonym podatkiem.
Najniższa cena z 30 dni 36,90 zł

Ebook (EPUB, MOBI)

Powieść jednej z najpopularniejszych i najczęściej tłumaczonych szwedzkich autorek powieści kryminalnych! Gratka dla fanów Henninga Mankella i Stiega Larssona!

Czytaj więcej

Informacje

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Rok wydania: 2013

Liczba stron w wersji papierowej:

Tłumaczenie: Beata Walczak-Larsson

Tytuł oryginału:

O autorze

Pokaż kompletne dane